Info

Kas ir galvanizācija un US?

  • date
  • 23/10/2015

Par laimi mūsdienās ir izstrādāta metodika, lai neizmantojot injekcijas ievadīt aktīvos aukstkoncentrētus preparātus dziļajos ādas slāņos. Tāpat kā terapija, izmantojot mikroinjekcijas , bezinjekciju metode ampulu ievadē ir piemērota ādai , kurai sāk parādīties novecojušas ādas pazīmes , lai cīnītos ar sausumu, akne, krunciņām un hiperpigmentāciju .
Efektu Jūs pamanīsiet uzreiz pēc procedūras . Ļoti ērti – nav jāgaida, kamēr seja “atgūsies” pēc injekcijām un citiem iedarbībām uz ādu, uzreiz var doties uz balli!
Procedūras ilgums — 30 – 40 minūtes. Aktīvo medikamentu koktēlis tiek uzklāts uz ādu, un tad, ādu apstrādā ar speciālu aparātu, kas izstaro pulsējošus magnētiskos viļņus. Tikai šīs procedūras laikā šūnu membrānas caurlaidība palielinās gandrīz 400 reizes.
Veselīgās vielas netraucēti iekļūst ādā 1 – 2 mm dziļumā, kurā veido krājumus. Šī preparātu ievadīšanas metode ļauj vēl ilgi izmantot krājumus, jo no šiem krājumiem vielas viegli nokļūst citos ādas slāņos. Un tas viss bez injekcijām un bez sāpēm!
Labākam rezultātam, ieteicams veikt speciālu kursu, kas sastāv no 6 – 10 procedūrām. Šis kurss dod ilgtermiņa liftinga efektu, novērš sākotnējo problēmu, ar kuru Jūs atnācāt – palēnina ādas novecošanos un pagarina Jūsu ādas jaunību! Šādu kursu ieteicams veikt 1-2 reizes gadā.