Par mani

Sejas āda ir katras sievietes vizītkarte. Tieši pēc sejas ādas var noteikt sievietes vecumu un dzīves stilu. Bet kurš no mums nesapņo, ilgāk saglabāt jaunību? Tas ir rezultāts tam kā mēs rūpējamies un kopjam savu sejas ādu. Sākas laiks, kad ādas kopšanas iespēja sievietēm kļūvusi pieiejāmaka, jo ir profesionālie kosmetologi un kvalitatīva kosmētika.

Prieks redzēt Jūs mana skaistuma mājas lapā!

Mani sauc Jevgenija.
Pēc skolas es iestājos “Paula Stradiņa vsak”. Iegūvu savu pirmo augstāko izglītibu. Medicīnā nostrādāju dažus gadus, pēc kā aizgāju mācīties starptautiskā kosmetologu skolā “CIDESKO”.
Strādājot kosmetoloģijā, pabeidzu “Latvijas Universitāti”, med.fakultāti.
Uz doto brīdi es regulāri paaugstinu kvalifikācijas līmeni un paplašinu zināšanas spēktru kosmetoloģijas industrijā.
Strādāju kosmetoloģijā kopš 2008 gada.

Diemžēl līdz šim kosmetologu vidū saglabājās tāda tendence, ka vieglāk ir veikt tādu procedūru, kas nav sarežģīta, tīra un labi apmaksājama. Pie tam, ignorējot klienta ādas problēmas.
Tāpēc, cienījamie potenciālie klienti, esiet modri un piesardzīgi. Izvēlaties kosmetologu tikai pēc draugu, paziņu, kaimiņu vai kolēģu ieteikuma – redzot viņu laimīgas, labi koptas un skaistas sejas.
Atbildēšu uz Jūs interesējošiem jautājumiem, konsultācijas sniedzu sadaļā jautājumi/ atbildes. Droši uzdodiet savus jautājumus, centīšos Jums palīdzēt.