Info

Kas ir TCA pīlings?

  • date
  • 08/05/2015

Dotā kosmetoloģiskā procedūra ir vidējs pīlings.

Vidējs pīlings TCA – procedūra samērā sāpīga!
Ķīmiskais pīlings TCA ir diezgan agresīva procedūra, tajā izmantojamā trihloretiķskābe acīmredzami nerūpējas par Jūsu labsajūtu. Pīlinga procedūras sākums var maldināt, jo pirmā TCA kārta neizraisa sāpīgas sajūtas, toties pārējie slāņi tiešām liks Jums izmantot vēdekli, kuru Jums rūpīgi piedāvās Jūsu kosmetologs. Gaisa plūsmas daļēji atvieglos ciešanas, tomēr dedzinošas sajūtas būs jūtamas. Tomēr TCA pīlingu nevar attiecināt uz izmeklētām spīdzināšanas metodēm – sāpes ir ciešamas.

Šī procedūra ir patiešām efektīva un var tikt galā ar vairākām ar vecumu saistītām ādas izmaiņām. Pēc pīlinga nav tik manāms grumbas . Rētas arī ir mazāk pamanāmas. TCA palīdz mazināt rētas pēc pinnēm. Lai iegūtu maksimālu efektu , ieteicams pabeigt pilnu kursu – trīs līdz piecas procedūras (starp kurām ir intervāls līdz četrām nedēļām)
Kāds ir atgūšanās periods?
Reklāmas bieži pārliecina klientus , ka atgūšanās periods paiet ātri un netraucē ar normālam dzīves ritmam . Vai tā ir taisnība ? Ne vienmēr . Vairākumā gadījumu, tas kā Jūs jūtaties pēc TCA pīlinga ir atkarīgs no Jūsu ādas tipa, alerģiskās reakcijas un individuālās reakcijas uz preparātu.
Apsārtums un ādas pietūkums uz pāris dienām ir garantēts visiem bez izņēmuma . Šajā laikā , Jums ir jāizmanto speciāli preparāti ar fitīnskābi un mandeļskābi , sintētisko vitamīnu A un mitrinošiem faktoriem . Bet kontakts ar ūdeni pirmajās 48 stundās pēc procedūras ir stingri aizliegts! Pat iecienītāko sulu Jums būs jādzer caur salmiņu.

Trešajā dienā (vai agrāk) uz sejas parādīsies plēve , kas ātri pārvērtīsies brūnā kārtiņā . Pareiza kopšana pēc pīlinga TCA ietver ļoti rūpīgu attieksmi pret šiem procedūras ” blakusproduktiem ” – plēvi un brūno kārtiņu nedrīkst aiztikt ne kādā gadījumā . (pretējā gadījumā parādīsies rētas).